1. ÜLDIST
Tooteid müüb SandPro OÜ (registrikood 16443679). Toodete hinnad sisaldavad käibemaksu ning ostu korral käibemaksu juurde ei lisandu. Toodete hinnad on eurodes.

2. TELLIMINE
Tooted tellitakse internetipoe www.1katus.ee ostukorvi kaudu või hinnapäringu vormi kaudu. Klient nõustub iga tellimuse puhul kehtivate Müügi-ja tarnetingimustega.

Samm-sammult ostujuhend

Ostlemise juhised:
1) Leia toode, mida soovid osta
2) Vali vajadusel värv või mudel
3) Lisa toode ostukorvi
4) Ava ostukorv ning täida kontaktandmed
5) Kinnita, et nõustud kauplemistingimustega
6) Vali makseviis
7) Soorita makse

3. MAKSMINE
Maksta saab klient SandPro OÜ arveldusarvele. Peale makset komplekteeritakse kaup ja klient saab ise kaubale järgi minna või organiseeritakse tellitud transport 2-7 tööpäeva jooksul, kui tootelehel ei ole teisiti märgitud.

4. TARNEVIIS
Tellimus toimetatakse kohale veoautoga, väiksemad kaubad ka kulleriga.

5. TARNEKULUD

Tarnekulu oleneb kauba kogusest, kaalust ja tarne sihtpunktist.

6. TARNEAEG
Tarne toimub nii Eestis mandril ja saartel. Tellitud kaup jõuab kohale 2-10 tööpäeva jooksul tellimuse laekumisest. Kui toote lehel on märgitud mõni muu tarneaeg, siis jõuab kaup kas varem või hiljem.

7. GARANTII
Müüja kohustub andma lubatud garantiid. Kui tootel avastatakse viga, peab klient võtma viivitamatult müüjaga ühendust , et viga parandada. Valest kasutamisest tingitud vigade puhul garantiitagastuste eest müüja ei vastuta. Erinevatel kaupadel on erinev garantiiaeg. Vaadake toote tutvustustest.

8. TAGASTAMISÕIGUS
Kliendil on õigus taganeda sooritatud ostust 14 kalendripäeva jooksul arvates toodete kliendile üleandmisest. Selleks peab Klient saatma taganemisavalduse e-maili aadressile (prodeal@icloud.com). Kauba tagastamisel on klient kohustatud toimetama tagastatava kauba kaupmehele 14 päeva jooksul arvates tellimusest taganemise ja toote tagastamise soovi teate kaupmeheni jõudmisest. Kauba tagastamise korral kannab Kaupmees toote eest tasutud summa (v.a. tarnekulu, mille Klient tasus kauba kohaletoimetamiseks) samale pangakontole, millelt vastav makse kaupmehele laekus 14 päeva jooksul alates tagastatava toote jõudmisest Kaupmeheni. Kauba taganemisõiguse kasutamiseks peab Klient pakendi avama ettevaatlikult seda kahjustamata ning tagastama kauba koos pakendiga.

Tagastamisele kuulub toode, mis ei ole kliendi poolt kasutatud. Tagastamisõigust ei ole ka muude müügikõlbmatute või kasutatud toodete puhul. Me ei käsitle reklamatsioone, kui rike on tekkinud kliendil seoses paigaldamisega.

9. KAHJUDE HÜVITAMINE JA VASTUTUSE PIIRANG
Müüja ei vastuta kliendi väärasest juhendamisest või muudest müüjast mitteolenevatest teguritest tulenevate kulude või kahjustuste, samuti ka muude kaudsete või otseste kahjude eest. Müüja vastutus defektse toote eest piirneb toote hüvitamisega.

10. VÄÄRAMATU JÕUD (FORCE MAJEURE)
Müüjal on õigus tühistada tellimus, kui hinnakujunduses on tekkinud silmanähtav viga või kui kaubatarnija ei suuda toimetada tellimust kohale mõistliku aja ehk 30 päeva jooksul.